پنج شنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٨
 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هماهنگی دبیران کانون ها و اعضای تیم های اعزامی به اردوهای کشوری برگزار شدجلسه هماهنگی و سازماندهی تیم های اعزامی به گردهمایی کشوری با حضور دبیران کانون های دانشجویی، جوانان، روستایی برگزار شد.


 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در آستانه برگزاری اردوهای سراسری سازمان جوانان و در راستای هماهنگی برای اعزام تیم های استان قم به اردوهای کشوری جلسه توجیهی با حضور دبیران کانون ها برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این نشست در مرکز امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار و نکات حائز اهمیت ویژه حضور موثر در این اردوها و گردهمایی کشوری یادآور شد.

همچنین در این جلسه، کارشناس جوانان و سرپرست اردو  در خصوص برنامه ریزی اجرای برنامه های فرهنگی توسط اعضای اعزامی استان قم در اردوگاه و شرایط اردو و حضور مستمر در برنامه های اردوگاهی به گفتگو پرداخت.

وی با تشریح نحوه برگزار یاین اردوها همراه داشتن کاور سازمان جوانان و مدارک و وسایل مورد نیاز اردو و شرکت در برنامه های اردوگاهی مورد بحث قرار داد.

یادآور می شود؛ اردوهای کشوری سازمان جوانان همه ساله با حضور نمایندگان منتخب هر استان در فصل تابستان با هدف ارتقای توان و ارزیابی نقاط و ضعف و قوت فعالیت های کانون ها برگزار می شود.


١١:٤٠ - چهارشنبه ٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١١٤٩٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٩خروج