جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 16 تیر 1399
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم:

امدادرسانی امداد و نجات هلال‌احمر به 15 حادثه دیده در واژگونی نیسان/ حضور نیروهای امداد و نجات هلال‌احمر در روز پرحادثه

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: امداد و نجات هلال‌احمر به 15 حادثه دیده در واژگونی نیسان در جادهای فرعی امامزاده اسماعیل امدادرسانی کردند.


به گزارش روابط عمومی هلال احمر استان قم، هادی سلیمی با تشریح حوادث و امدادرسانی نیروهای هلال احمر قم اظهار کرد: روز گذشته در برخورد دو دستگاه تریلی در محور قم اراک در 2 کیلومتر بعد از پمپ گاز سلفچگان در ساعت 15 و 8 دقیقه، 2 نفر حادثه دیده و 2 نفر مصدوم از طریق نیروی انتظامی اعلام شد که نیروهای پایگاه جاده ای سلفچگان به امداد و نجات جاده ای پرداختند.


معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم افزود: همچنین روز گذشته وقوع یک حادثه تصادف مبنی بر برخورد یک دستگاه پراید با عابر پیاده در ساعت 47 دقیقه بامداد در کیلومتر 50 اتوبان قم به تهران گزارش شد که با حضور پایگاه اعزامی پایگاه جاده ابوذرفاتح، این عملیات انجام شد.


وی بیان کرد: در این تصادف به 3 نفر حادثه دیده امدادرسانی شد، ضمن اینکه عابر پیاده نیز خود را از دست داد.


سلیمی خاطرنشان کرد: در ساعت 22 و 54 دقیقه روز گذشته نیز واژگونی یک دستگاه کامیون ولو در کیلومتر 15 محور سلفچگان به دلیجان گزارش شد که با اعزام نیرو از ایگاه جاده ای سلفچگان عملیات امداد و نجات پیرامون 1 مفر حادثه دیده و رهاسازی یک نفر فوتی انجام شد.


وی اظهار داشت: عصر امروز نیز براثر واژگونی نیسان در جادهای فرعی امامزاده اسماعیل، 15 نفر مصدوم ودر مجموع 20 نفر حادثه دیده گزارش شد که 4 آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *