جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 16 تیر 1399
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم:

30 امدادگر و نجاتگر در قالب 5 تیم عملیاتی قم برای اعزام به تهران در آماده باش قرار گرفتند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 30 امدادگر و نجاتگر در قالب 5 تیم عملیاتی قم در جهت اعزام به تهران در آماده باش قرار گرفتند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم: 30 امدادگر و نجاتگر در قالب 5 تیم عملیاتی قم برای اعزام به تهران در آماده باش قراربه گزارش روابط عمومی هلال احمر، هادی سلیمی با ارائه گزارش اولیه در بامداد در 19 اردیبهشت پیرامون اقدامات صورت گرفته در آماده باش(زرد) هلال احمر استان قم اظهار داشت: پس از وقوع زلزله به ارسال پیامک با وضعیت زرد به پرسنل و امدادگران و نجاتگران اقدام کردیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم افزود: 30 امدادگر و نجاتگر در قالب 5 تیم عملیاتی قم در جهت اعزام به تهران در آماده باش قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: همچنین به آماده باش تیم لجستیک و مسئول ترابری و فراخوان وسایل نقلیه امدادی شامل یک دستگاه مینی بوس و دو دستگاه آمبولانس و دو دستگاه نجات و اعلام آمادگی به استان تهران و کشیک سازمان امداد اقدام شد.

سلیمی بیان کرد: اضافه شدن نیروهای اپراتور EOC و آماده به کار بودن 5 اپراتور و آماده باش مسئول انبار امدادی و حضور در محل از دیگر اقدامات بامداد امروز بود.

وی خاطرنشان کرد: اعلام وضعیت آماده باش به پایگاه های جاده ای ابوذر فاتح و معصومیه معین تهران و آماه باش کاردان ارتباطات و خودرو ارتباطات و آماده باش تیم انست و دو قلاده سگ تجسسی نیز از اقدامات دیگر در حوزه امداد و نجات بود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *