جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

برگزاری کارگاه توان افزایی آشنایی با دستگاه های زنده یاب ویژه امدادگران و نجاتگران

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری کارگاه توان افزایی آشنایی با دستگاه های زنده یاب ویژه امدادگران و نجاتگران برادر در مدرسه امداد و نجات این جمعیت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی سلیمی با اعلام این خبر گفت: برگزاری دوره‌های توان افزایی، عامل مهمی در زمینه حفظ روحیه و توان امدادی و آمادگی امدادگران برای پاسخگویی بهینه به حوادث احتمالی است.

 

وی تمرین کار گروهی را هدف دیگر برگزاری دوره توان افزایی تیم‌های عملیاتی عنوان کرد و افزود: باتوجه به اینکه عملکرد مثبت و مناسب امدادی در ماموریت‌ها مستلزم کار گروهی و تیمی و وجود هماهنگی لازم بین عوامل امدادی است، برگزاری دوره‌های توان افزایی موجب افزایش تعامل و هماهنگی بیش از پیش و آشنایی با شرح وظایف و مسئولیت پذیری خواهد شد.

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: در همین راستا کارگاه آشنایی به دستگاه زنده یاب بیو رادار و رسکیو رادار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در مدرسه امداد و نجات این جمعیت برگزار شد.

 

سلیمی اظهار داشت: این کارگاه به مدت دو روز با حضور 20 نفر از امدادگران و نجاتگران برادر هلال احمر استان قم در دو گروه در روزهای 11 و 12 مهرماه سال جاری توسط اساتید موذنی و حسینی زاده برگزار شد.

 

وی تصریح کرد: تداوم و استمرار دوره‌های توان افزایی در جمعیت هلال احمر، باعث رشد و ارتقاء توان امدادی جمعیت هلال احمر در مقابله با حوادث احتمالی خواهد شد.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *