جمعیت هلال احمر استان قم

پنجشنبه 10 مهر 1399
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

اجرای طرح قربانی برای کمک به نیازمندان در ایام دهه ولایت و امامت

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از اجرای طرح قربانی برای کمک به نیازمندان در ایام دهه ولایت و امامت خبر داد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به شعار «داوطلبان و خیرین حلقه‌ی اتصال بین توان توانمندان و نیاز نیازمندان»، پروژه داوطلبی قربانی در ایام و مناسبت‌های مختلف سال به همت خیرین و داوطلبان هلال احمر به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند اجرا می‌شود.

وی افزود: در سال جاری نیز به مناسبت عید قربان و ایام دهه ولایت و امامت، این پروژه در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مواسات، همدلی و کمک مومنانه با هدف توزیع گوشت گرم بین خانواده‌های نیازمند، بیماران صعب‌العلاج و همچنین متاثرین از کرونا به همت خیرین، داوطلبان و موسسات خیریه به ویژه موسسه خیریه شفاگستر کوثر اجرا شد.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: در این طرح قربانی، 20 راس گوسفند به ارزش ریالی 360 میلیون ریال ذبح و در بسته‌های یک کیلویی بین 500 خانواده‌ی نیازمند توزیع شد.

علیمردانی اظهار داشت: علاقمندان جهت مشارکت در اجرای پروژه‌ی قربانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ نزد بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۷۱۵۱ به نام خیرین جمعیت واریز نمایند و همچنین نذورات غیرنقدی خود را به حوزه‌ی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر واقع در خیابان ساحلی نبش کوچه ۷ تحویل دهند.

وی در پایان از همراهی و همیاری همیشگی خیرین در اجرای پروژه‌های داوطلبی جمعیت هلال احمر استان قم تقدیر و تشکر نمود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *