جمعیت هلال احمر استان قم

پنجشنبه 10 مهر 1399
معاون امداد و نجات استان قم:

سازه‌های مدرسه تخصصی امداد و نجات استان قم به روزرسانی و بازسازی می‌شوند/ اختصاص 7 میلیارد و 680 میلیون ریال اعتبار برای بازسازی مدرسه امداد و نجات قم

معاون امداد و نجات استان قم گفت: سازه‌های مدرسه تخصصی امداد و نجات استان قم با هدف ارتقاء سطح آموزش‌های تخصصی و برگزاری کارگاه‌های عملی به روزرسانی و بازسازی می‌شوند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی سلیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: این مدرسه اولین مدرسه امداد و نجات کشور است که در دهه 80 احداث شده است.

وی افزود: این مدرسه یکی از اولویت‌های برنامه‌های حوزه معاونت امداد و نجات بوده که با هزینه‌ای بالغ بر 7 میلیارد و 680 میلیون ریال بعد از سالها در حال به روزرسانی و بازسازی می‌باشد.

معاون امداد و نجات استان قم تصریح کرد: اعتبار این پروژه که در چندین فاز تعریف و فاز اول آن نیز در حال اجراست از محل اعتبارات استانی و تخصیص سازمان برنامه و بودجه تامین شده است.

سلیمی هدف از اجرای این پروژه را ارتقاء سطح آموزش‌های تخصصی و توان عملیاتی امدادگران در مواجهه با حوادث، برگزاری کارگاه‌های عملی با آخرین استاندارد سازه‌ای و به روزرسانی سازه‌های امداد و نجات عنوان کرد.

 

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *