جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا در قم برگزار می‌شود

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا به میزبانی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور، دکتر محمد گل فشان اظهار داشت: در پی فعالیت های کانون های دانش آموزی هلال احمر در جهت تعمیق مفاهیم ارزشمند جمعیت و با توجه به شیوع بیماری کرونا در جهان، سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا در قم برگزار می‌شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: این جشنواره با موضوع خاطره گوئی 112 ثانیه ای ویژه سال تحصیلی 1399-1400 از سوی معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی و هلال احمر برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: مهم ترین اهداف این جشنواره شامل تقویت حس بشردوستی و کمک به هم نوع در میان نوجوانان و ایجاد روحیه شادابی و پویایی در ایام شیوع بیماری کرونا و ایجاد نشاط و تجلی رفتارهای بشردوستانه است.

گل فشان بیان کرد: در این بخش دانش آموزان می توانند خاطره ای از احسان و نیکوکاری و یا فعالیت بشردوستانه در ایام شیوع کرونا که در حق کسی انجام داده اند را تعریف نمایند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمراظهار داشت: شرکت در این بخش برای کلیه دانش آموزان 7 تا 18 سال آزاد است و لازم نیست الزاما عضو کانون دانش آموزی هلال احمر باشند.

یادآور می شود، طبق فراخون، داوری سومین دوره جشنواره احسان، در دو رده سنی 7 تا 12 سال و 12 تا 18 سال انجام می شود و استفاده از حرکات دست و موسیقی و لباس و تغییر لحن گوینده مورد تاکید است و تکنیک های خاطره گوئی و زیبایی خاطره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، در این جشنواره، کیفیت تصاویر و نصب پوستر جشنواره در هنگام ضبط الزامی است. همچنین تن صدا نباید یکنواخت نباشد و خاطرات براساس منظق و واقعیت تعریف شود، در این زمینه ترتیب خاطره گوئی شامل مقدمه کوتاه و توصیف اتفاق و نتیجه گیری اهمیت دارد.

مهلت ارسال آثار تا 5 مهرماه و تحویل آن تا 24 مهر و همچنین تحویل آثار به دبیرخانه و بررسی تا 30 مهر است، علاقه مندان می توانند آثار را در قالب لوح فشرده به نشانی دبیرخانه مرکزی در قم ـ خیابان شهید لواسانی (ساحلی) ـ نبش کوی 7 ـ جمعیت هلال احمر استان قم و کدپستی: 37136-46793 ارسال کنند.

 
گفتنی است، دبیرخانه مرکزی با شماره تماس ۰۲۵۳۷۷۰۸۱ تا ۸۴ داخلی ۱۲۸ و ۱۵۵و یا پست الکترونیک: javanan_qom94@yahoo.com  پاسخگویی سوالات مخاطبان است.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *