جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400

اجرای طرح غربالگری نمازگزاران نماز جمعه با مشارکت اعضای هلال احمر جعفریه

مسئول نمایندگی هلال احمر در شهر جعفریه گفت: نمازگزاران نماز جمعه این هفته بخش جعفرآباد با اهدا ماسک و غربالگری توسط جوانان و امدادگران جمعیت هلال احمر شهر جعفریه آماده حضور در مصلی نماز جمعه شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی ثانی گفت: بنا به درخواست امام جمعه جعفریه، مبنی بر آغاز مراسم نماز جمعه پس از تعطیلی های پیشگیرانه از شیوع بیماری کرونا طرح غربالگری شرکت کنندگان در این مراسم معنوی با اجرای عملیات ضد عفونی و اهدای ماسک و رعایت اصول بهداشتی توسط اعضای هلال احمر انجام شد.

وی تصریح کرد: همچنین در هفته گذشته جلسه ستاد اوقات فراغت در محل بخشداری جعفریه برگزار شد.

ثانی افزود: در این جلسه پس از گزارش اعضا مقرر شد، با هماهنگی در راستای جلوگیری از موازی کاری اقدام شود، همچنین رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مدیریت کرونا در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت مورد توجه قرار بگیرد.

مسئول نمایندگی هلال احمر در شهر جعفریه گفت: استفاده بهینه از فضای مجازی برای برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت و ایجاد تنوع در برنامه‌های اوقات فراغت در راستای جذب حداکثری جامعه آماری و در اختیار قرار دادن امکانات آموزش و پرورش و شهرداری و دهیاری  در راستای اجرای این طرح از دیگر مصوبات این جلسه در بخش جعفرآباد بود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *