جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400

اجرای فعالیت های آموزشی و فرهنگی کاروان نیکوکاری جوانان قم در روستای کوه سفید

همزمان با دهه کرامت اردوی جهادی با اعزام اعضای شعبه شهرستان قم و همکاری معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان در روستای کوه سفید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ اردوی جهادی در روستای کوه سفید از توابع استان قم بمناسبت دهه کرامت و با حضور جمعی از جوانان هلال احمر قم اجرایی شد.

بر اساس این گزارش؛ در این کاروان نیکوکاری اعضای جوانان شعبه شهرستان قم اقدام به اجرای برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی کردند.

برگزاری کارگاه آموزشی امداد و کمک های اولیه، کارگاه پیشگیری از آسیب های اجتماعی

و مسابقات کتابخوانی و نقاشی ویژه کودکان از برنامه های این کاروان نیکوکاری به شمار می رود.

همچنین، برپایی نمایشگاه پوستر به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر، توزیع کتاب داستان ویژه کودکان و اهدای بسته های امدادی بین بزرگسالان از دیگر برنامه های این کاروان نیکوکاری بود.

یادآور می شود، آماده سازی داروخانه سیار توسط جوانان و توزیع دارو رایگان بین بیماران و ویزیت رایگان توسط پزشکان داوطلب، معاونت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر استان قم از دیگر فعالیت های این کاروان جهادی در روستای کوه سفید بود.

خاطرنشان می شود، بمناسبت روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه و در دهه مبارک کرامت، زیارتگاه امامزاده طاهر (علیه السلام) روستای طغرود بخش جعفرآباد، توسط جوانان جمعیت هلال احمر شهر جعفریه غبارروبی و ضدعفونی شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *