جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400
با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم صورت گرفت؛

دیدار با 2 خانواد شهید و 2 خانواده سالمند در قالب کاروان سلامت اعزامی به روستاهای محروم بخش مرکزی

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: همزمان با دهه کرامت، کاروان سلامت به روستاهای محروم بخش مرکزی با دو خانواده شهید و سالمند بیمار دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی گفت: یکی از اهداف مهم طرح نیابت، تبیین و نمایش نقش هلال احمر در یاری رساندن به اقشار آسیب پذیر جامعه است.

وی اظهار کرد: کاروان سلامت اعزامی به روستاهای محروم بخش مرکزی که با حضور نماینده ولی فقيه  در جمعیت هلال احمر استان قم و همچنین معاون درمان و توانبخشی و خیرین و داوطلبان بود با هدف تکریم ودلجویی از سالمندان،  از  2 خانواده سالمند بیمار دیدار نمودند.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم  همچنین از دیدار با دو خانواده شهید خبر داد و گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان یک وظیفه است، چراکه آرامش و امنیت امروز کشور مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان است  و هلال احمر احترام به جایگاه و مقام شهداء را با همین هدف دنبال می‌کند.

علیمردانی افزود: خانواده معظم شهدا از افتخارات کشور هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.

گفتنی است در پایان این دیدار، از خانواده های شهیدان با تقدیم لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *