جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400
امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی:

هلال احمر قم در امر کمک رسانی و امداد، سرآمد کشور است

مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال احمر استان قم با امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر احمد امیرآبادی در این دیدار ضمن تبریک ایام دهه کرامت بیان داشت: جمعیت هلال احمر قم به دلیل ظرفیت‌های مادی و معنوی و نیروهای انسانی کارآمد و باانگیزه‌ای که دارد همیشه در حوادث مختلف، در خط مقدم کمک‌ رسانی به مردم بوده و دراین امر سرآمد کشور هستند.

وی افزود: در حوادث مختلف که نمونه‌ی بارز آن سیل لرستان و زلزله‌ی سرپل ذهاب بود، جمعیت هلال‌احمر قم با نیروهای داوطلب، باانگیزه، جوان و کارآمد خود، وظیفه‌ی خود را در امر کمک‌رسانی در کنار نیروهای مردمی دیگر به خوبی انجام دادند.

نماینده مردم در قم مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: استان قم به لحاظ تک شهرستانی بودن از نظر ساختار اداری و پشتیبانی دارای ضعف‌هایی است که می‌بایست به مرور زمان حل شود و خوشبختانه وجود این ضعف‌ها مانعی برای فعالیت‌های جمعیت‌ هلال احمر نبوده است.

امیرآبادی  با اشاره عملکرد جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص مقابله با کرونا گفت: فعالیت‌های هلال احمر در خصوص اطلاع‌رسانی درباره ویروس کرونا چه در داخل شهر و چه در ورودی‌های شهر و حضور نیروهای داوطلب در خدمت‌رسانی به مردم در این عرصه که بدون هیچ چشمداشتی به دلیل انسانیت، وجدان و پرهیزکاری و خداباوری که دارند قابل تقدیر است.

وی توجه بیشتر به زیرساخت‌های جمعیت هلال احمر قم را مورد تاکید قرار داد و گفت: در جلسات کارشناسی  با حضور نمایندگان دیگر زیرساخت‌ها و اولویت‌های هلال احمر را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

در ابتدای جلسه، بهرامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص عملکرد جمعیت در مقابله با کرونا، برگزاری کلاس‌های مجازی امدادی و اوقات فراغت گزارشی را ارائه نمود.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علامه مهری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم با تبریک ایام دهه کرامت و شروع دور جدید مجلس اظهار داشت: امیدواریم در این دوره خدمت خالصانه به مردم ایران و به خصوص شهر مقدس قم را سرلوحه کار خود قرار دهید.

وی افزود: جمعیت هلال احمر استان به دلیل موقعیت و جایگاه شهر مقدس قم و وجود علما و مراجع عظام، وظایف سنگینی را برعهده دارد و نیازمند مساعدت و نگاه ویژه مسئولین می‌باشد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *