جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400

برگزاری اختتامیه ویدئو کنفرانسی دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان»

همزمان با دهه کرامت، اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه اعضای کانون های دانش آموزی با حضور رئیس سازمان جوانان و جمعی از مدیران عامل و معاون اعضای منتخب این جشنواره از استان های مختلف به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمیعت هلال احمر استان قم؛ اختتامیه دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» ویژه اعضای کانون های دانش آموزی با حضور دکتر گل فشان، و معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان قم میزبان این جشنواره به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد.

با توجه به شرایط کرونا، و پس از برگزاری نشست های متعدد و بررسی و طبقه بندی آثار دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» در قم و داوری آثار دریافتی و انتخاب برترین آثار این جشنواره با برگزاری اختتامیه ویدئو کنفرانسی به کارخود پایان داد.

براساس این گزارش، دومین جشنواره ملی سرود و تئاتر «احسان» کانون های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر، با همت معاونت دانش آموزی سازمان و معاونت امور جوانان استان قم به عنوان میزبان برگزار شد.

یادآور می شود؛ این جشنواره در راستای تقویت روحیه نشاط و شادابی و ایجاد گرایش نوجوانان به زمینه های صلح و بشردوستی در قالب هنر برای تجلی گفتار و رفتارهای بشردوستانه در بین اعضای کانونهای دانش آموزی هلال احمر در دو بخش سرود و نمایش و همچنین بخش جانبی خاطره گویی 112 ثانیه برگزار شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *