جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 30 شهریور 1400
به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت،

مراسم تجلیل از دختران و بانوان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد

همزمان با دهه کرامت، مراسم گرامیداشت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر با حضور مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، مدیر عامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ این مراسم که به همت مشاور امور بانوان جمعیت هلال احمر و همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد، دختران فعال امدادگر، دواطلب و جوانان و بانوان همکار مورد تکریم قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش، در این آئین، محمدرضا بهرامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، با تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر حضور دختران در فعالیت های هلال احمر را ارزشمند و اثرگذار توصیف کرد.

همچنین، حجت الاسلام سید مصطفی علامه با اشاره به زندگی و هجرت بانوی کرامت در دفاع از حریم ولایت، به تکریم جایگاه و مقام ویژه آن حضرت در میان اهل بیت(س) پرداخت.

در ادامه این مراسم، خانم صدیق؛ مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قم به تبین جایگاه بانوان و حضور موثر و ارزشمند دختران و بانوان بویژه در بحران کرونا در قم اشاره کرد و تلاش های جمیعت هلال احمر و بویژه بانوان را در تمام فعالیت های اجتماعی مورد تقدیر قرار داد.

یادآور می شود، تجلیل از دختران فعال به عنوان نماینده اعضای در حوزه های مختلف و تکریم بانوان جمعیت هلال احمر استان قم به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و روز دختر پایان بخش این مراسم بود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *