جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 16 تیر 1399
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم:

استان قم در ارزیابی برنامه های ۶ ماهه دوم سال ۹۸ رتبه عالی را از آن خود کرد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: استان قم در ارزیابی برنامه های ۶ ماهه دوم سال ۹۸ که توسط سازمان جوانان صورت گرفته است موفق به کسب رتبه عالی شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اشاره به اینکه استان قم در ارزیابی برنامه های ۶ ماهه دوم سال ۹۸ رتبه عالی را از آن خود کرد عنوان کرد: در این ارزیابی، شاخص‌هایی همچون طرح‌های ویژه جوانان، طرح یلدانه، پدافند غیرعامل و مراسم‌های مربوط به بزرگداشت شهید سردار سلیمانی وجود داشت که قم امتیازات کامل در این بخش ها را اخذ کرد.


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم افزود: از دیگر شاخص‌هایی که قم در آن حائز رتبه عالی شده است اهدای خون، دهه فجر، کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان و به روز رسانی کانون‌‌های دانشجویی و مسیر کارآفرینی است.


وی بیان کرد: در این ارزیابی‌ها، که از سوی سازمان جوانان جمیعت هلال احمر انجام شده است، استان‌ قم، رتبه‌ عالی را کسب کرد.


مصباحی خاطرنشان کرد: جوانان، سرمایه‌های ارزشمندی در مسیر اهداف متعالی هلال احمر هستند و قم به پشتوانه جوانان داوطلب و تلاش گر و کارآمد و با انگیزه توانسته در بسیاری از زمینه‌ها موفق باشد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *