جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401

طرح ملی یاریگران هلال در استان قـم برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: طرح ملی یاریگران هلال، آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه اعضای جدید الورود و تیم‌ حمایت روانی اجتماعی و فرهنگی پس از بلایا در استان قم برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی با اعلام این خبر گفت: به منظور تحقق اهداف والای جمعیت هلال احمر از جمله حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها و با توجه به ماموریت اصلی سازمان جوانان یعنی تربیت و آموزش جوانان جهت انجام فعالیت‌های بشردوستانه و امدادی، برنامه‌های حوزه آسیب‌های اجتماعی به ویژه اعتیاد را با جدیت بیشتری دنبال می‌کند و از سال ۱۳۹۲ طی انعقاد تفاهم نامه‌هایی با ستاد مبارزه با مواد مخدر به طور علمی و حرفه‌ای موضوع پیشگیری اولیه از اعتیاد را پیگیری کرده است.

 

وی افزود: پیرو تفاهم نامه‌های مذکور، معاونت امور جوانان هلال احمر استان قم نیز دوره‌های پیشگیری اولیه از اعتیاد را به صورت مجازی و حضوری برگزار می‌کند.

 

وی ادامه داد: طرح ملی یاریگران هلال، آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد، جهت استفاده بهینه اعضا به صورت حضوری از تاریخ ۲۰ تا ۲٦ اردیبهشت ماه سال جاری با همکاری شورای مبارزه با مواد مخدر در مرکز امور جوانان استان قم برگزار شد.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم  خاطر نشان کرد: دوره‌ آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد به صورت غیر حضوری و ضمن خدمت ویژه مدیران و کارمندان جمعیت هلال احمر با همکاری معاونت آموزش و پژوهش استان قم در روزهای ۲٥ و ۲٦ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *