جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 27 مهر 1400

پیام تبریک مدیرعامل هلال احمر قم به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در پیامی فرارسیدن هفته ناجا را به فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور بویژه زحمتکشان تأمین امنیت و آرامش مردم در استان قم تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، در پیام محمدرضا بهرامی آمده است:

«نیروی انتظامی مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی است.مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)»

پیشرفت، تعالی، توسعه و شکوفایی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی تنها با زیربنا قراردادن امنیت کلی جامعه محقق می‌شود و در این میان نیرو‌های خدمتگزار نظامی و انتظامی در برقراری این امنیت پایدار، محوری‌ترین و حیاتی‌ترین نقش را بر عهده دارند.

نام نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران در تاریخ قرین با شجاعت؛ دلاوری و ایثارگری غیورمردانی است که با توکل به خداوند متعال و استعانت از انفاس قدسی حضرت ولی عصر «عج» در ایجاد امنیت و آسایش مردم با تلاش فراوان جان خود را نثار نموده اند و نقش برجسته ای در تامین امنیت عمومی و بسترسازی برای ارتقای امنیت داخلی داشته اند.

هفته نیروی انتظامی بهانه‌ایست برای گرامیداشت و پاسداشت هر چند ناچیز از دلاوری‌ها و جانفشانی‌های سبزجامگان نیروی انتظامی و مرزبانان غیور، آنان که در راه برقراری و حفظ نظم و امنیت و دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان را در طبق اخلاص نهاده اند .

اینجانب ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، از تلاشهای ارزنده و عملکرد مؤثر کلیه نیروها، کارکنان و پرسنل نیروی انتظامی که با تدبیر شایسته و استعانت از درگاه خداوندبخشنده مهربان با تعهد، علاقه و پشتکار، امنیت کشور و استان  را در زمینه پیشگیری و کاهش جرائم تامین می نمایند، تقدیر و تشکر می‌کنم و سلامتی و سربلندی این عزیزان در راه حفظ امنیت جامعه و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

امیدوارم مجاهدان عرصه نظم و امنیت در جامعه و سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، در سایه سار عنایات حضرت ولیعصر(عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در تداوم خدمت رسانی به زائران و مجاوران حضرت فاطمه معصومه (س) موفق و پیروز باشند.  انشاءالله

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *