جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 14 تیر 1401

پوشش امدادی و درمانی اجتماع بزرگ خانوادگی سلام فرمانده توسط هلال احمر استان قم

مدیر عامل هلال احمر استان قم از پوشش امدادی و درمانی اجتماع بزرگ خانوادگی سلام فرمانده در مسجد مقدس جمکران توسط این جمعیت خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی با اعلام این خبر گفت: اجتماع بزرگ خانوادگی سلام فرمانده در مسجد مقدس جمکران با حضور جمع کثیری از مردم و 300 نفر از اعضای هلال احمر استان قم برگزار شد.

 

وی افزود: در این اجتماع جوانان، امدادگران، داوطلبان، پزشکان و پرستاران با استقرار در جایگاه‌های خود به زائرین و مجاورین مسجد مقدس جمکران خدمات امدادی، درمانی و فرهنگی ارائه کردند.

 

وی ادامه داد: 5 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در رینگ اصلی مسجد مقدس جمکران جهت رفاه حال زائرین، مجاورین و شرکت‌کنندگان در این اجتماع مستقر بود.

 

به گفته‌ی وی، توزیع ماسک در درب‌های ورودی مسجد مقدس جمکران توسط داوطلبان یکی دیگر از خدمات هلال احمر در این اجتماع بزرگ خانوادگی بود.

 

 

وی با اشاره به اینکه فراخوان عضویت از عموم جوانان استان به منظور مشارکت داوطلبانه در برنامه‌های هلال احمر از فعالیت‌های اعضای جوانان بود گفت: جوانان می‌توانند پس از فراگیری دوره‌های امداد و کمک‌های اولیه در برنامه‌های امدادی، عام‌المنفعه و فرهنگی هلال احمر شرکت کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *