جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399

هلال احمر قم دستگاه برتر استان در شاخص‌های ستاد دهه کرامت

هلال احمر قم براساس ارزیابی ستاد دهه کرامت، موفق به کسب رتبه برگزیده و عنوان دستگاه برتر در دهه کرامت استان شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ سیدحسین میررضایی با اعلام این خبر گفت: دهه کرامت یکی از دهه‌های شاد مذهبی ماست که چند سالی است در کشور به آن پرداخته و برنامه های خوبی توسط تشکل های مردمی و دستگاه های اجرائی برگزار می شود.

وی افزود: یکم ذی‌القعده سالروز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه سلام الله علیها تا یازدهم ذی‌القعده سالروز ولادت ثامن الائمه حضرت امام رضا علیه‌السلام با عنوان دهه کرامت نامگذاری شده که جشن‌ها و آیین‌های شادباش و معنوی ملهم از آموزه‌های رضوی در سراسر ایران اسلامی و خارج از کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان قم نیز هم راستا با برنامه‌های ابلاغی استانداری قم و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و با رویکرد اجرای طرح‌های خلاقانه و نوآورانه به منظور گرامیداشت دهه کرامت نسبت به برگزاری برنامه‌های متعدد فرهنگی و معنوی در این دهه در سال جاری اقدام نمود.

مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت ویژه در برنامه‌های دهه کرامت مورد نظر قرار گرفت و همچنین رویداد غالب برنامه‌های امسال، استفاده از ظرفیت فضای مجازی بود که در این زمینه برنامه‌های فرهنگی متنوعی برگزار شد.

میررضایی بیان داشت: با توجه به ارسال گزارش عملکرد این جمعیت و براساس ارزیابی به عمل آمده از سوی ستاد دهه کرامت، هلال احمر قم،  رتبه برگزیده و عنوان دستگاه برتر دهه کرامت در استان را کسب نمود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *