جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399

مشاور جوان استاندار قم عضو سازمان جوانان هلال احمر شد

دکتر حامد روشن چشم، مشاور جوان استاندار قم با حضور در مرکز جوانان هلال احمر استان قم به عضویت هلال احمر درآمد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی با اعلام این خبر اظهار کرد: در ابتدای این دیدار، مشاور جوان استاندار قم، از کلاس های آموزشی و اوقات فراغت و کتابخانه که با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری های فیزیکی در حال ارائه خدمات بود بازدید کرد.

وی افزود: در ادامه این  دیدار، دکتر روشن چشم با پوشیدن تن پوش هلال احمر به عضویت سازمان جوانان در جمعیت هلال احمر استان قم درآمد.
مصباحی با اشاره به برگزاری نشستی صمیمانه با جوانان در ادامه این دیدار گفت: در پایان این دیدار نشستی صمیمانه با پرسنل و اعضاء فعال و دبیران کانون های جوانان و دانشجویی و مسئولان کمیته های مجمع استانی دانشجویی برگزار شد.

براساس این گزارش، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در این نشست، به تشریح تاریخچه سازمان جوانان و قم و اهداف هلال احمر و نحوه عضویت در سازمان و اجرای فعالیت های جوانان در قالب کانون های معاونت پرداخت.

مصباحی با اشاره به فعالیت های اعضا در کانون های غنچه های هلال، دانش آموزی، دانشجویی، جوانان، طلاب و روستایی خلاصه ای از اهم طرح های مهم سازمان را ارائه کرد.

در ادامه این نشست که با حضور مشاوران جوان مدیرعامل و شماری از اعضا و دبیران و مسئولان کمیته ها برگزار شد،  پیشنهاداتی برای حضور نماینده یا نمایندگان حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان در جلسات مجمع جوانان با استاندار طرح شد، همچنین درخواست ارائه تخفیف برای دبیران و اعضا فعال در استفاده از مکان های فرهنگی و ورزشی استان و بهره مندی  از ظرفیت های استانی اداره کل ورزش و جوانان مطرح و گزارشی از فعالیت های جوانان ارائه شد.

دکتر روشن چشم نیز در این نشست، هم ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با فعالیت های هلال احمر، با بیان خاطره ای از دوران دانش آموزی و زمانی که عضو کانون هلال احمر بودند فعالیت در این جمعیت مردمی ارزشمند توصف کرد، وی ضمن ملبس شدن به پوشش هلال احمری، به عضویت افتخاری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در آمد.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *