جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401
به مناسبت هفته هلال احمر:

مسئولین هلال احمر استان قم در میز خدمت مصلی نمازجمعه پاسخگوی نمازگزاران بودند

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم گفت: جمعی از مسئولین هلال احمر استان قم با حضور در مصلی نماز جمعه استان قم، مصلی قدس شهر پردیسان و شهرستان کهک به منظور تبیین فعالیت‌ها، دستاوردها و عملکرد این جمعیت به مناسبت هفته هلال احمر و آغاز یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر برای نمازگزاران به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، سید حسین میررضایی با اعلام این خبر اظهار کرد: در ششمین روز از هفته هلال احمر و آغاز یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر، مسئولین هلال احمر استان قم در میز خدمت جهادی سازمان بسیج ادارات در مصلی نمازجمعه استان به منظور پاسخگویی به سوالات مردمی و تشریح خدمات هلال احمر در حوزه‌های مختلف حضور یافتند.

 

وی افزود: حجت الاسلام فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم، در نماز جمعه پرشکوه شهر پردیسان حضور یافت و پس از اقامه نماز جمعه گزارش مختصری از فعالیت‌ها و دستاوردهای این جمعیت را برای نمازگزاران ارائه کرد.

 

وی ادامه داد: مدیرعامل، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم و امدادگران شهر پردیسان در نماز پرشکوه جمعه حضور داشتند و پس از اقامه نماز جمعه از خانه‌های هلال امام کاظم(ع) و امام حسن مجتبی (ع) بازدید کردند.

 

 

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: در حاشیه اقامه نماز جمعه، کارشناس جذب و سازماندهی خانه‌های هلال در حوزه معاونت امداد و نجات با همکاری اعضای تیم واکنش سریع، همزمان با پوشش امدادی نماز جمعه، طی فراخوانی از کلیه متقاضیان شرکت در دوره‌های امداد و کمک‌های اولیه ثبت نام کردند.

 

میررضایی با اشاره به اینکه اعضای جوانان، امدادگران و داوطلبان شهرستان کهک و جعفرآباد نیز در نماز جمعه حضوری پرشور داشتند گفت: پیش از خطبه‌های نماز جمعه در شهرستان کهک، معاون امور داوطلبان هلال احمر استان قم به تبیین فعالیت‌ها و عملکرد جمعیت هلال احمر پرداخت.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *