جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399
به همت اعضای هیات رهروان حضرت علی اکبر علیه اسلام قم؛

طرح "جوانان هلال احمر همراهان ایران همدل" در قم اجرا شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: طرح جوانان هلال احمر همراهان ایران همدل در قم در قالب اهدای سبد کالا به نیازمندان اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی هلال احمر، محمد مصباحی با اشاره به اجرای طرح جوانان هلال احمر همراهان ایران همدل در قم در قالب اهدای سبد کالا به نیازمندان بیان کرد: این طرح شامل تهیه و توزیع ۱۱ قلم اقلام معیشتی و لوازم التحریر ویژه خانواده های کم برخوردار در ماه محرم است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: هر سال جوانان قم طرحی را در روز هشتم محرم مصادف با بزرگداشت حضرت علی اکبر داشتند که در این روز دسته عزاداری به سمت حضرت معصومه(س) حرکت‌ می‌کرد و سفره اطعامی را به تبرک و نذری عزاداران پهن می کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال با شیوع بیماری کرونا مواجه هستیم و دسته عزاداری و اطعام عزاداران را نداشتیم طرحی بشردوستانه جایگزین پیشنهاد شد و به جای مراسم هر ساله، جوانان هلال احمری با همراهی خیرین به جمع آوری کمک ها در قالب سبد کالا و اهداء به نیازمندان اقدام کردند.

مصباحی عنوان کرد: فراخوان این طرح در آغاز ماه محرم منتشر و از طریق اعضاء و خیرین ۸۰ سبد کالا به ارزش حدودی ۱۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، تهیه و آماده شد که اقلام مختلفی از جمله حبوبات و ماکارونی، سویا، روغن، چای و قند و پنیر و خرما و رب فراهم شده و در ادامه طرح توزیع نیز توسط اعضاء جوان هلال احمر اجرا خواهد و با مراجعه به منازل نیازمندان این بسته ها اهدا می شود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *