جمعیت هلال احمر استان قم

جمعه 02 آبان 1399

درخشش تیم سحر جوانان قم در اجرای طرح نذر آب 3

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: ۱۵۹۷ قلم کالای فرهنگی و لوازم التحریر در اجرای طرح نذر آب 3 استان سیستان و بلوچستان به ارزش ۱۱۵ میلیون و ۹۱۹ هزار تومان توزیع شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد رضا بهرامی در خصوص خدمات تیم سحر استان قم در دهستان ابتر اظهار داشت: ارایه خدمات مشاوره فردی، خانوادگی، بالینی و تحصیلی، بازی درمانی، توزیع اقلام آموزشی و برگزاری مسابقات ورزشی و بازدید از کتابخانه روستا و اهدای کتاب از جمله برنامه‌ها در این طرح است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم افزود: در این طرح همکاری در برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مقطع دبیرستان و اهدای بسته های آموزشی و توزیع کیف مدرسه و لوازم التحریر و توزیع اسباب بازی و بازدید از روستاهای دور افتاده و فاقد امکانات دهستان ابتر انجام شد.

 

وی تصریح کرد: همچنین بازدید و توزیع هدایا از دانش آموزانی که در کانکس تحصیل میکردند انجام شد و برنامه‌هایی چون آموزش پیشگیری از کرونا و توزیع ماسک و فعالیت های مددکاری و شناسایی خانواده های نیازمند و همکاری با تیم داوطلبان در توزیع بسته های معیشتی و پوشاک در بین روستاهای محروم ابتر در دستور کار قرار گرفت.

 

بهرامی با اشاره به دیگر برنامه‌ها عنوان کرد: رایزنی با مشاور امور بانوان استانداری حهت اقدام برای سنجش کودکان مقطع اول و دوم ابتدایی و جلسه با مدیران مدارس دخترانه و پسرانه مقطع ابتدایی جهت نیاز سنجی آموزشی و پیشنهاد آموزش نیروهای داوطلب هلال احمر جهت سنجش بینایی سنجی و شنوایی سنجی از دیگر اقدام‌ها در این طرح است.

 

وی در خصوص اقلام اهدایی توسط اعضای تیم سحر در اجرای طرح نذر آب 3 استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در این طرح اسباب بازی برای کودکان شامل بازی فکری، سرویس اشپزخانه، وسایل پزشکی، کشتی، ماشین، هلیکوپتر و ... به تعداد ۷۹۰ عدد  به ارزش ریالی ۶۹۱/۹۹۹/۰۰۰  ریال اهدا شد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم بیان کرد: همچنین وسایل ورزشی شامل دارت و فوتبال دستی و توپ راکت و بدمینتون و کیسه بوکس و بولینگ و ... به تعداد ۳۳۰ عدد به ارزش ریالی ۳۵۴/۷۰۰/۰۰۰ ریال هدیه شد.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین اقلام اهدایی همچون لوازم تحریر شامل دفتر نقاشی و خط دار و مداد رنگی و مداد پاک کن، کتاب و ...  به تعداد ۴۷۷ عدد و به ارزش ۷۳۵/۳۰۰/۰۰۰ ریال بود.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *