جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399

تقدیر رییس سازمان جوانان از دبیر کمیته علمی تیم مداخلات روانی اجتماعی جمعیت هلال احمر استان قم

رییس سازمان جوانان با اهدای لوح تقدیری از دبیر کمیته علمی تیم مداخلات روانی اجتماعی جمعیت هلال احمر استان قم به پاس خدمات داوطلبانه و بشردوستانه، حمایتی و مشاوره های علمی از ابتدای شروع ویروس کرونا تجلیل کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ در متن تکریم از سوی دکتر محمد گل فشان خطاب به دکتر علیرضا آقایوسفی (مدرس و استادیار دانشگاه) آمده است.

 

"در این سردترین روزگاران هستند انسان هایی که هنوز بتوان به آنها دل خوش کرد، گرمای وجودشان را حس کرد، با نگاه روشن­شان از سنگلاخ ها به سلامت گذر کرد و به مقصود، به بارور شدن اندیشه رسید. آری شما بی شک از همان جنس آدمها هستید، همان ها که بی منت انسان ها را رشد می دهند.

خدمت به مردم افتخاربزرگی است که پروردگار متعال آن رابرعهده ی کسانی قرار می دهد که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی مردم گام برمی دارند.

 

بی شک توانمندی های حضرتعالی با هدف دمیدن روح نشاط و آرامش در جامعه و خدمات داوطلبانه و بشردوستانه، حمایتی و مشاوره های علمی که از ابتدای شروع ویروس کرونا به عنوان دبیر کمیته علمی تیم مداخلات روانی اجتماعی جمعیت هلال احمر داشتید، نشان از ایمانی قوی و عزمی راسخ در جهت تحول و کمک به عموم مردم بوده است.

 

به پاسداشت همت حضرتعالی در ارتقاء سلامت هموطنان و مردم استان که با اعمال مدیریت صحیح ، اجرای بهینه ی امور ، حسن خلق و تعاملی سازنده به لطف پروردگار و به مدد دستان پر توان جنابعالی رقم خورد ؛ و با عنایت به حدیث شریف «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» در کمال احترام و افتخار این لوح سپاس تقدیم محضر ارزشمندتان گردد.

از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات روز افزون توأم با سلامتی و شادکامی برای جنابعالی مسألت می نمایم."

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *