جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399
به منظور آمادگی در برابر حوادث صورت گرفت؛

تجهیز و نوسازی واحد لجستیک هلال احمر استان قم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از تجهیز و نوسازی واحد لجستیک این جمعیت به منظور آمادگی و پاسخگویی سریع در حوادث خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد رضا بهرامی اظهار داشت: با توجه به برنامه توانمندسازی و تقویت توان لجستیک و آمادگی جمعیت استان در پاسخگویی به موقع و مناسب در حوادث و سوانح احتمالی، این جمعیت مبادرت به تهیه تجهیزات و خودروهای امدادی نموده است.

 

وی با اشاره به اینکه  نوسازی این ناوگان براساس اولویت بندی تهیه شده افزود: به جهت ارتقاء ظرفیت ناوگان لجستیک و نیز بالا رفتن ایمنی و استاندارد کار در حوادث و سوانح،  برخی از اقلام ضروری شامل جلیقه های نجات، کیت های امدادی sos، جرثقیل دستی لباس ضد اسید و همچنین بلوک های چوبی را تهیه نموده است.

 

 مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان قم  از تزریق یک دستگاه کامیونت کانکس مسقف فوسو و انواع موتور برق ها از 2/2 کیلووات تا 50 کیلو وات به ارزش ریالی 20 میلیارد ریال  از سوی سازمان امداد ونجات به واحد لجستیک این جمعیت خبر داد.

 

بهرامی خاطر نشان کرد: یک دوره تخصصی جهت اعتلای سطح دانش کاربران و اپراتورهای سرویس و نگهداری و همچنین آموزش عیب یابی و تعمیرات خودروها برگزار خواهد شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *