جمعیت هلال احمر استان قم

جمعه 02 آبان 1399
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت:

برگزاری نشست بصیرتی اعضای شورای پایگاه بسیج بصیرت جمعیت هلال احمر استان قم

به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست بصیرتی اعضای شورای پایگاه بسیج بصیرت با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم، استاد حاتمی کارشناس حوزه و از ایثارگران دفاع مقدس‌ و کارکنان بسیجی این جمعیت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی در ابتدای این نشست اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره ی همه شهدا به خصوص شهدای امدادگر را که با دلاوری ها و جانفشانی های خود، موجب عزت، اقتدار، امنیت و آرامش ملت ایران شدند را گرامی بداریم.

 

وی افزود: وجود نیروهای داوطلب و افتخاری وجه اشتراک هلال احمر، بسیج و سپاه است که در دوران دفاع مقدس و همچنین در حال حاضر که ویروس کرونا در کشور شیوع پیدا کرده با یکدیگر در ریشه کنی این بیماری عزم خود را جزم کرده اند.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: امدادگران، داوطلبان و جوانان هلال احمر از ابتدای شبوع ویروس کرونا در کشور همگام با نیروهای بسیج، سپاه و طلاب نسبت به غربالگری و تب سنجی مردم و همچنین در نقاهتگاه یاوران مهدی خدمات ارزنده ای را ارائه کردند.

 

بهرامی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری درباره ی امدادگر تراز اول انقلاب باشیم خاطر نشان کرد: اعضای شورای پایگاه می بایست نسبت به ویژگیهای امدادگران تراز اول انقلاب تفکر و تامل نمایند و پیشنهادات خود را در این زمینه به مسئولین مربوطه ارائه دهند تا بتوانیم اقدامات مثمر ثمری را نسبت به زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان چه در زمان جنگ تحمیلی و چه در زمان انقلاب انجام دهیم چرا که اگر وارد میدان نشویم دشمنان از این فرصت سوء استفاده نموده و خطراتی را متحمل جامعه به خصوص جوانان این مملکت خواهند کرد.

 

در ادامه استاد حاتمی کارشناس حوزه و از ایثارگران دفاع مقدس، سخنانی را در رابطه با جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس و اوضاع سیاسی منطقه ایراد نمود و در پایان به سوالات حاضرین در این نشست پاسخ داد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *