جمعیت هلال احمر استان قم

پنجشنبه 10 مهر 1399

برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران داوطلب هلال احمر استان قم

مراسم تجلیل از خبرنگاران داوطلب هلال احمر با حضور مدیرعامل و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمدرضا بهرامی مدیرعامل این جمعیت، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: این روز یادآور خبرنگار شهید محمد صارمی و یادآور تلاش و کوشش خستگی ناپذیر انسانهای ارزشمندی است که در عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به ملت ایران فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: خبرنگاران نقش بسیار پررنگی در آگاه سازی اقشار مختلف جامعه و اطلاع رسانی مناسب در خصوص رویدادهای متفاوت در هر جامعه ایفا می کنند و از این رو سازمان های مردم نهاد مختلف به منظور تبیین دقیق اهداف و آرمان ها و دست یابی به بالاترین سطح مشارکت مردمی نیازمند حضور فعال و موثر این قشر عزیز در برنامه ها می باشند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین علامه مهری نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم با گرامیداشت 17 مردادماه روز خبرنگار گفت: رشد و توسعه فرهنگي جامعه مستلزم عزم جدي خبرنگاران در آگاهي رساني به مردم است و نقش خبرنگاران در مواقع بحرانی و بروز بلایا بسیار حساس و حیاتی است؛ چرا که آنها می توانند با شناخت ماموریت های هلال احمر، مسئولین و افکار عمومی را مدیریت نمایند.

وی در ادامه بیان کرد: از اينکه در راه حقيقت و رسالت خطير و سترگ آگاهي بخشي به مردم از طريق اطلاعات دقيق و وثيق به تصوير عيني از واقعيت تلاش نموده ايد و در راه دستيابي اطلاعات حقيقي همسو با وجدان اخلاقي و شرافت حرفه اي اهتمام ورزيده ايد از شما تشکر مي نماييم.

در پایان این مراسم در راستای تجلیل از زحمات خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر استان قم با اهدای لوح سپاس وهدايا تجليل به عمل آمد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *