جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399

برگزاری اردوی توان افزایی امدادگران و نجاتگران استان قم در کویر مرنجاب

اردوی توان‌افزایی امدادگران و نجاتگران استان قم به همت معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم در کویر مرنجاب به مدت 2 دو روز برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ هادی سلیمی با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای ارتقاء توان عملیاتی، توسعه آموزش‌های تخصصی، تقویت روحیه نشاط و تقدیر از امدادگران ونجاتگران، اردوی توان افزایی کویر مرنجاب به مدت دو روز با حضور 37 نفر از امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان قم برگزار شد.

وی افزود: این دوره که با اخذ مجوز رسمی از سازمان امداد و نجات برگزار شد، نحوه صحیح کمپ زنی در کویر، جهت یابی از طریق ستارگان وهمچنین رصد ستارگان در آسمان بی نظیر کویر به صورت علمی به امدادگران و نجاتگران آموزش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: آموزش ست پنوماتیک و جک لیفت و آموزش عملی رهاسازی خودرو در کویر، مسابقه رمل نوردی و صعود سرعتی قدرتی استقامتی به ارتفاعات رملی از برنامه های اجرا شده در این اردوی دو روزه بود.

سلیمی بیان داشت: همچنین مسابقه طناب کشی جهت ارتقاء روحیه نشاط و شادابی امدادگران و نجاتگران برگزار و به نفرات برتر هدایایی اهداء شد.

یاد آور می‌شود: اردوی توان‌افزایی امدادگران و نجاتگران هلال احمر قم در کویر مرنجاب در روزهای 26 و 27 شهریور ماه سال جاری برگزار و به شرکت کنندگان در این دوره گواهینامه تخصصی توان افزایی کویر صادر خواهد شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *