جمعیت هلال احمر استان قم

جمعه 14 آذر 1399
به همت موسسه خیریه شفاگستر کوثر صورت گرفت

اهدای 60 مانومتر و 6 کپسول اکسیژن به ارزش 420 میلیون ریال به هلال احمر قم

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: 60 عدد مانومتر و 6 کپسول اکسیژن به ارزش 420 میلیون ریال توسط موسسه خیریه شفاگستر کوثر به واحد تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر اهداء شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ امیرحسین علیمردانی اظهار کرد: بانک تجهیزات پزشکی امانی معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم از جمله پروژه‌های موفق داوطلبی است که از سال ۱۳۸۵ به همت اعضا، داوطلبان و خیرین استان قم در راستای اهداف عالی جمعیت هلال احمر که تسکین آلام بشری و حمایت از زندگی و سلامت انسان‌هاست به منظور خدمت رسانی به عموم مردم و با هدف کمک به بیماران کم برخودار ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه تجهیزات پزشکی متنوعی در راستای نیاز مردم در این بانک موجود است، گفت: این بانک شامل تجهیزاتی همچون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز و اقلام دیگر است که تمام این وسایل به صورت رایگان و امانی به مدت یک ماه در اختیار مراجعین و نیازمندان قرار می‌گیرد.

وی گفت: در راستای تفاهم‌نامه و تعامل معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم با موسسه خیریه شفاگستر کوثر تعداد 60 عدد مانومتر به ارزش ریالی 300 میلیون ریال  و همچنین 6 کپسول اکسیژن 10 لیتری به ارزش ریالی 120 میلیون ریال به واحد تجهیزات پزشکی امانی اهداء شد تا در اختیار بیماران نیازمند و متاثیرین از بیماری کرونا قرار گیرد.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: همشهریان عزیز می‌توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ واریز نمایند و یا تجهیزات پزشکی بلااستفاده در منازل خود را به جمعیت هلال احمر استان قم واقع در خیابان ساحلی نبش کوچه ۷ معاونت داوطلبان اهدا نمایند و در این امر خداپسندانه شریک باشند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *