جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 27 مهر 1400
به مناسبت هفته ملی کودک

مسابقه ی پرتو صلح در دو سطح استانی و کشوری برگزار می شود

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: به منظور ترویج فرهنگ صلح و آشنا کردن کودکان با مفاهیم مهرورزی، مسابقه ی "پرتو صلح" در دو سطح استانی و کشوری برگزار می شود.

    

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی اظهار کرد: به منظور ترویج فرهنگ صلح و آشنا کردن کودکان با مفاهیم مهرورزی، مسابقه ی "پرتو صلح" در دو سطح استانی و کشوری با تعریف صلح به زبان کودکانه و به صورت تصویری برگزار می شود.

 

وی به نحوه ی اجرای مسابقه ی پرتو صلح اشاره کرد و گفت:  کودکان علاقه مند به شرکت در این مسابقه به تفکیک در دو گروه سنی ۴ تا ۷ سال و ۸ تا ۱۲ سال نسبت به ارائه تعاریف خود از واژه صلح با شروع (صلح یعنی)...   اقدام و با استفاده از گوشی تلفن همراه به صورت افقی ضبط کرده و به شماره تلفن 09362071495  ارسال نمایند.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم ادامه داد: شرکت کنندکان، تصاویر ضبط شده از بیان تعریف خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، سن کودک، شهرستان، استان و یک شماره تماس به شماره همراه‌ اعلام شده ارسال نمایند.

 

مصباحی تصریح کرد: هر شرکت کننده فقط امکان بیان، ضبط و ارسال یک تعریف را دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: مهلت ارسال تصاویر ضبط شده از پیام های مسابقه تا دهم آبان ماه سال جاری می باشد.

             

وی تاکید کرد: لازم است علاقمندان به شرکت در مسابقه،  پیش از شرکت و ارسال اثر خود، در سامانه عضویت به آدرس   Members.rcs.ir  ثبت نام کرده و کد تایید دریافت کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *