جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 16 تیر 1399

منتخبان پنجمین دوره انتخابات مجامع هلال احمر استان قم معرفی شدند

همزمان با سراسر کشور انتخابات مجامع هلال احمر استان قم پیش از ظهر روز جمعه ۲۳ خرداد ماه برگزار شد و با اتمام شمارش آرا منتخبان معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم گفت: انتخابات مجامع هلال احمر استان قم همزمان با سراسر کشور راس ساعت۹برگزار شد و تا ساعت۱۳ روز جمعه ادامه داشت.

وی بیان کرد: این انتخابات پرشور که با مشارکت بالای اعضای جمعیت هلال احمر استان قم همراه بود در ۹ محل اخد رای برگزار شد.

بهرامی همچنین افزود: واجدین شرایط نامزدی در این انتخابات در استان قم ۹ نفر بودند.

 بهرامی با اشاره به اینکه نامزدهای انتخابات مجامع استان از دواطلبان فعال استان بودند گفت: ۸نفر از واجدین شرایط، نامزد شورای اجرایی و یک نفر هم نامزد بازرسی مجمع بود و از بین این نامزدها ۴ نفر به عنوان شورای اجرایی و یک نفر به عنوان بارزس انتخاب شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در خصوص نتایج شمارش آرا پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر در استان قم افزود: بر این اساس، آرا اخذ شده ۱۲۴۳ رای بود، که به ترتیب آرا، خانم دکتر محبوبه جندقی، آقایان، سعید علمدار، سید فواد برقعی و محمد پرورش مسعود حائز بالاترین آرا برای حضور در شورای مجمع استان قم شدند. همچنین، محسن اروجی نیز به عنوان بازرس انتخاب شد.


بهرامی به نحوه برگزاری انتخابات اشاره و گفت:  انتخابات با همکاری ۸۰ نفر از نیروهای داوطلب وکارکنان جمعیت هلال احمر استان در سراسر قم برگزار شد.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *