جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 27 مهر 1400

نیروهای عملیاتی پایگاه‌های امداد و نجات جاده ای سرمایه‌های هلال احمر هستند

نشست سرتیم‌های امدادی پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای با حضور بهرامی مدیر عامل، حجت الاسلام والمسلمین فقیه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه، معاون امداد نجات و رئیس اداره عملیات جمعیت هلال احمر استان قم در مرکز کنترل و هماهنگی عملیات این جمعیت برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌ها و زحمات امدادگران و نجاتگران اظهار کرد:نیروهای عملیاتی  پایگاه های امداد و نجات جاده ای سرمایه های هلال احمر هستند لذا باید تمامی نیروها در ابتدا در سلامت کامل باشند و حفظ جان تمامی نجاتگران و امدادگران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

بهرامی با اشاره به امکانات موجود در پایگاه ها عنوان کرد: پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای هلال احمر استان قم از معدود پایگاه های سطح کشورند که از تجهیزات کاملی برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه با توجه به اینکه نجاتگران مهارت های بالایی در موقعیت های گوناگون برای امدادرسانی دارند تصریح کرد: نیروهای عملیاتی در همه‌ی پایگاه‌ها اعم ازجاده‌ای و مناسبتی باید مهارت های لازم و کافی را داشته باشند و با یادگیری اقدامات پیش‌بیمارستانی این مهارت‌ها را  نیز تقویت کنند تا بتوانند اقدامات لازم در زمان امدادرسانی را پیش‌بینی و انجام دهند.

گفتنی است: در این نشست سرتیم‌های امدادی به بیان نظرات خود در موضوعات مختلف پرداختند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *