جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 14 تیر 1401

نشست بررسی مجدد آیین نامه اجرایی بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر استان قم برگزار شد

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: نشست بررسی آیین نامه اجرایی بانک تجهیزات پزشکی امانی با حضور سرگروه ها و متصدیان این بانک با هدف بررسی مجدد آیین نامه اجرایی این طرح برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی با اعلام این خبر گفت: بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر استان قم از جمله پروژه‌های موفق داوطلبی است که از سال 85 به همت و ابتکار اعضا، داوطلبان و خیرین استان در راستای تحقق اهداف بشردوستانه هلال احمر و به منظور رفع آلام آسیب دیدگان و کمک به امر بهبود و سلامت بیماران نیازمند راه اندازی شد.

 

وی با بیان اینکه تجهیزات پزشکی متنوعی در راستای نیاز مردم در این بانک موجود است، بیان داشت: این بانک شامل تجهیزاتی همچون تخت بیمارستانی، ویلچر، عصا، واکر، ساکشن، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن‌ساز و فیزیوتراپی و اقلام دیگر است که تمام این وسایل به صورت رایگان و امانی  در اختیار مراجعین و بیماران نیازمند قرار می‌گیرد.

 

وی افزود: با توجه به اینکه این طرح ابتکاری در استان قم با موفقیت اجرا شد، مورد استقبال مسئولین قرار گرفت و دستورالعمل مربوطه اجرای این طرح به جمعیت هلال احمر استان های دیگر نیز ابلاغ شد.

 

وی ادامه داد: به منظور ارائه راهکار های جدید و بهبود کیفیت خدمات رسانی به مراجعین، نشست بررسی مجدد آیین نامه اجرایی بانک تجهیزات پزشکی امانی هلال احمر استان با حضور سرگروه ها و متصدیان این بانک برگزار شد.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم خاطر نشان کرد: هموطنان عزیز می‌توانند با واریز کمک های نقدی خود به شماره حساب ۴۹۷۸۶۴۴۰۲۰ بانک ملت با شناسه اختصاصی ۳۵۰۰۰۸۰۵۴۱۰۹ بانک تجهیزات پزشکی امانی و یا اهدای وسایل و تجهیزات پزشکی مازاد در منزل، جمعیت هلال احمر استان را در ارائه خدمات شایسته به مراجعین یاری کنند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *