جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399
مدیر اجرایی موکب حضرت معصومه(س):

مردم و خیرین قم در کمک رسانی به همنوعان پیشگام هستند

مدیر اجرایی موکب حضرت معصومه(س) از دبیرخانه طرح ویزای معنوی اربعین هلال احمر قم واقع در ساختمان این جمعیت بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمود پارچه باف در این بازدید با اشاره به اینکه کسانی که هرساله در ایام پیاده روی اربعین به مردم خدمت رسانی می کردند امسال نیز مشتاق هستند تا همان خدمات را انجام دهند اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت حاد دو کشور عراق و ایران، نحوه ی خدمت رسانی مواکب نیز تغییر کرده است.

 

وی افزود: در شرایط کنونی، قالب کمک های هیئت ها و مواکب در بخش سلامت است که همراه با پزشکان و پرستاران و کادر درمان به بیماران کرونایی خدمت رسانی می کنند.

 

مدیر اجرایی موکب حضرت معصومه(س) ادامه داد: هلال احمر هر سال در کنار موکب حضرت فاطمه معصومه(س) مشغول خدمت رسانی به زائرین حرم اباعبدالله الحسین در مسیر نجف به کربلا بوده است که در حال حاضر نیز با توجه به شرایط به وجود آمده طرح ویزای معنوی اربعین را با هدف کمک مؤمنانه به خانواده های نیازمند و تهیه ی بسته های معیشتی برای آنان و خانواده هایی که متاثر از کرونا هستند را اجرا می کند.

 

پارچه باف اظهار داشت: برای تهیه لوازم و وسایل پزشکی از قبیل کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی که پس از ترخیص از بیمارستان می بایست دو هفته در منزل قرنطینه شوند نیازمند کمک و همت خیرین و مردم قم می باشیم که همیشه در مناسبت های مختلف در کمک رسانی به همنوعان خود و تسکین آلام آنها پیشگام بوده اند.

 

گفتنی است طرح ویزای معنوی اربعین به همت خیرین جمعیت هلال احمر استان قم با هدف کمک مومنانه به خانواده های نیازمند اجرا می شود.

 

همشهریان عزیز جهت شرکت در این امر عظیم و معنوی می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 5567678018 نزد بانک ملت و شماره کارت  6104337432089074 واریز کنند و یا با مراجعه به دبیرخانه مجمع خیرین هلال احمر قم واقع در خیابان شهید لواسانی نبش کوچه 7 ساختمان جمعیت هلال احمر استان قم کمک های نقدی و غیر نقدی خود را اهداء نمایند.

همچنین در صورت هر گونه پرسش و راهنمایی جهت شرکت در این طرح معنوی با شماره تلفن 37708453 تماس حاصل نمایند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *