جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401
به مناسبت ماه مبارک رمضان

دوره آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات در انجمن MS استان قم برگزار شد

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، دوره آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات با حضور ۲۰ نفر از اعضای خانه هلال انجمن MS در محل این انجمن برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، سید حسن حسینی اظهار کرد: دوره آموزش همگانی آمادگی در برابر مخاطرات با هدف ارتقاء سطح دانش و آمادگی اعضای خانه های هلال و به خصوص خانه‌های هلال مساجد به منظور توانمندسازی افراد مناطق پرخطر در محلات و جذب عمومی علاقمندان به فراگیری اصول کمک های اولیه و ارتقاء توان عملیاتی افراد در حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در حال برگزاری است.

 

وی افزود: در شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان، دوره آموزش همگانی کمک های اولیه و خانواده آماده در مخاطرات با مربیگری غلامحسین آدابی با حضور با حضور ۲۰ نفر از اعضای خانه هلال انجمن MS و اعضای علاقه‌مند از مسجد جامع الکلمه و دیگر مساجدی که در نزدیکی محل این انجمن قرار داشت، برگزار شد.

 

 وی ادامه داد: در این دوره فراگیران با آموزش‌های مجازی پایگاه خادم آشنا و به عضویت در این کانال و گذراندن دوره‌های آموزشی تشویق و ترغیب شدند.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *