جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 14 تیر 1401

خانه هلال مرکز نیکوکاری آیت الله ایروانی قم افتتاح شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از افتتاح خانه هلال مرکز نیکوکاری آیت‌الله ایروانی با هدف اجرای طرح ملی یاس (یاران آسیب‌تیز) با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر، مدیران مرکز نیکوکاری آیت الله ایروانی، فرمانده و سرگروه‌های طرح ملی یاس خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی با اعلام این خبر گفت: با توجه به انجام مأموریت خدمات بشردوستانه و عام المنفعه و در جهت اجرای برنامه های توانمندسازی جوانان و بهره‌گیری از ظرفیت های بین بخشی و فرابخشی، پیرو تفاهم نامه ای که مابین جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) منعقد شد؛ دوره آموزشی «طرح ملی یاس» ( یاران آسیب ستیز) ویژه  دختران مجرد مددجو و تحت حمایت کمیته ی امداد در حال اجرا است.

 

 وی افزود: طبق دستورالعمل های سازمان جوان مقرر شده است این افراد به عنوان اعضای اصلی و شاخص طرح ملی یاس در خانه های هلال مرکز و حاشیه ی استان و در راستای اهداف امدادی، عام المنفعه و بشردوستانه جمعیت هلال احمر به فعالیت بپردازند.

وی ادامه داد: این طرح به جهت ارتقاء عزت نفس و پذیرش مسئولیت اجتماعی دختران مجرد آسیب پذیر مرکز و حاشیه ی استان، حضور مخاطبین طرح در عرصه های اجتماعی و مشارکت در فعالیت های جمعی و همچنین ایجاد انگیزه در زمینه ی امداد و کمک های اولیه و آشنایی با مدیریت بحران در حوادث و سوانح اجرا می شود.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم  تصریح کرد: به همین منظور خانه هلال مرکز نیکوکاری آیت‌الله ایروانی واقع در منطقه پردیسان و تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، با هدف اجرای طرح ملی یاس (یاران آسیب ستیز) افتتاح شد.

 

بهرامی با اشاره به فاز سوم اجرای این طرح اظهار کرد: در فاز سوم اجرای طرح ملی یاس، سه منطقه جهت سهولت و دسترسی اعضا (دختران تحت پوشش کمیته امام خمینی(ره)) در استان قم انتخاب شده است.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *