جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401

حضور 150 نفر از اعضای خانه هلال مسجد حضرت رقیه (ع) در دوره آموزش همگانی

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم از حضور 150 نفر از اعضای خواهر و برادر خانه هلال مسجد حضرت رقیه (ع) در دوره آموزش همگانی و آمادگی در برابر مخاطرات خبر داد.

 
 
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، سید حسن حسینی با اشاره به اینکه دوره آموزش همگانی و آمادگی در برابر مخاطرات در ماه مبارک رمضان در خانه های هلال مساجد استان قم همزمان با سراسر کشور کار خود را آغاز کرد گفت: گسترش آموزش های امدادی و همگانی، آماده سازی خانه های هلال به منظور واکنش سریع در شرایط اضطراری و بحران ها از اهداف برگزاری این دوره هاست. 
 
 
وی افزود:  در روز 21 ماه مبارک رمضان همزمان با شهادت حضرت علی (ع)، دوره آموزشی همگانی و آمادگی در برابر مخاطرات با حضور ۱۵۰ نفر از خواهران و برادران عضو خانه هلال و نمازگزاران مسجد حضرت رقیه سلام الله علیها  در منطقه ۳ قم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. 
 
وی با بیان اینکه این دوره آموزشی با حضور  استاک یکی از مربیان مجرب معاونت آموزش و پژوهش هلال احمر قم برگزار شد، ادامه داد:  در این دوره  ۸ ساعته، فراگیران با مباحث کمک های اولیه و روش برخورد با مصدوم،  احیای قلبی و ریوی و همچنین آمادگی در مخاطرات سیل و زلزله آشنا شدند. 
 
 حسینی خاطر نشان کرد: به فراگیران پس از کسب نمره قبولی در آزمون، گواهینامه اعطا می شود.
کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *