جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 14 تیر 1401

حضور مسئولین جمعیت هلال احمر استان قم در چهارمین مجمع عمومی خیرین کشور در استان خراسان رضوی

مدیرعامل، معاون امور داوطلبان و مدیر عامل مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم در چهارمین مجمع عمومی خیرین کشور که با حضور مسئولین کشوری، مدیران عامل و معاونین داوطلبان جمعیت هلال احمر 12 استان و جمعی از خیرین شاخص کشوری در روزهای 25 و 26 خردادماه سال جاری در مجموعه بنیاد فرهنگی دکتر مصلی نژاد در استان خراسان رضوی برگزار شد، حضور یافتند.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، چهارمین مجمع عمومی خیرین کشور از سوی مجمع خیرین کشور و سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با حضورمسئولین کشوری و مدیران عامل و معاونین داوطلبان هلال احمر استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، تهران، کهکیلویه و بویراحمد، کرمان، قم، گیلان، هرمزگان، کردستان، قزوین، گلستان و یزد به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد.

 

براساس این گزارش، در این نشست مجامع خیرین استان ها گزارشی از فعالیت های خود را ارائه کردند و درباره ی نحوه ی جذب خیرین و ارتباط با موسسات خیریه بحث و تبادل نظر شد.

 

این گزارش می افزاید: در این نشست، سید جواد آل احمد مدیرعامل مجمع خیرین جمعیت هلال احمر استان قم و مجمع خیرین استان، به عنوان عضو هیئت مدیره مجمع خیرین کشور انتخاب شد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *