جمعیت هلال احمر استان قم

دوشنبه 05 آبان 1399

تقدیر از خدمات هلال احمر در مقابله با ویروس کرونا

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم از از خدمات هلال احمر در مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محسن اروجی در بازدید از دبیرخانه طرح ویزای معنوی اربعین هلال احمر قم گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا این جمعیت خدمات قابل توجهی را در مقابله با ویروس کرونا همگام با دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت در امر نظارت و یاری رسانی به کادر درمان ارائه کرده است که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

 

وی افزود: هلال احمر در راستای طرح مواسات و کمک های مومنانه به اقشار آسیب پذیر و تهیه ی بسته های معیشتی برای خانواده های نیازمند نیز خدمات قابل توجهی را ارائه کرده است.

 

مدیر کل مدیریت بحران استانداری قم ضمن ابراز خرسندی از اجرای طرح ویزای معنوی اربعین به همت هلال احمر استان قم اظهار داشت: هر سال در ایام پیاده روی اربعین هلال احمر خدمات توجهی به زائرین حرم امام حسین(ع) ارائه می کرد که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، این خدمات رسانی را در قالب طرح ویزای معنوی اربعین با هدف کمک به اقشار آسیب پذیر و متاثرین از ویروس کرونا که دچار مشکلات مالی یا بیماری کرونا شدند آغاز نموده است که جای تقدیر دارد.

 

گفتنی است طرح ویزای معنوی اربعین به همت خیرین جمعیت هلال احمر استان قم با هدف کمک مومنانه به خانواده های نیازمند اجرا می‌شود.

 

همشهریان عزیز جهت شرکت در این امر عظیم و معنوی می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 5567678018 نزد بانک ملت و شماره کارت  6104337432089074 واریز کنند و یا با مراجعه به دبیرخانه مجمع خیرین هلال احمر قم واقع در خیابان شهید لواسانی نبش کوچه 7 ساختمان جمعیت هلال احمر استان قم کمک های نقدی و غیر نقدی خود را اهداء نمایند.

 

همچنین در صورت هر گونه پرسش و راهنمایی جهت شرکت در این طرح معنوی با شماره تلفن 37708453 تماس حاصل نمایند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *