جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد:

برگزاری مسابقه کشوری کتابخوانی محبوبه الرسول به مناسبت رحلت حضرت خدیجه(س)

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم از برگزاری مسابقه کشوری کتابخوانی محبوبه الرسول به مناسبت فرارسیدن رحلت حضرت خدیجه(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، حجت الاسلام والمسلمین مهدی فقیه با اشاره به اینکه حضرت خدیجه (س) یکی از شخصیت‌هایی بوده است که اسلام را زنده نگه داشته و با حمایت‌های مادی ومعنوی خویش از پیامبر اکرم (ص) نقش مهمی را در تثبیت و گسترش اسلام ایفا کرده است، گفت: به منظور پاسداشت و جایگاه این بانوی بزرگوار، جمعیت هلال احمر استان قم، مسابقه کشوری کتابخوانی محبوبه الرسول را برگزار می‌کند.

 

وی با اشاره به اینکه کتاب محبوبه الرسول به تالیف مرحوم حجت الاسلام علامه مهری است که در این کتاب به بیان 40 ویژگی از خصوصیات ام المومنین حضرت خدیجه کبری(س) پرداخته است، بیان کرد: کتاب محبوبه الرسول و سوالات مسابقه در قالب فایل pdf  در سایت جمعیت هلال احمر استان قم قرار گرفته است و علاقمندان در سراسر کشور می توانند با پاسخ به سوالات در این مسابقه شرکت کنند.

وی به نحوه شرکت در این مسابقه فرهنگی اشاره کرد و گفت: علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می بایست پاسخ 10 سوال مسابقه را در قالب یک عدد ده رقمی بدون فاصله از چپ به راست به شماره پیامکی 30007227002588 ارسال کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم افزود: علاقمندان از 22 فروردین ماه تا هفتم اردیبهشت سال جاری فرصت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

 

فقیه ادامه داد: قرعه کشی این مسابقه در ایام عید فطر صورت خواهد گرفت و به مناسبت 25 سال زندگی با برکت حضرت خدیجه(س) با حضرت محمد(ص) به 25 نفر از برندگان به قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *