جمعیت هلال احمر استان قم

سه شنبه 27 مهر 1400
به همت معاونت امور داوطلبان صورت گرفت:

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس

آیین غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا با شعار «شهدا و ایثارگران جلوه‌های فرهنگ داوطلبی» و تجدید میثاق با شهدای هشت سال جنگ تحمیلی به همت معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قم و با حضور جمعی از داوطلبان این جمعیت به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، امیرحسین علیمردانی معاون امور داوطلبان در این آیین اظهار کرد: هفته دفاع مقدس، هفته گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، رزمندگان، آزادگان و جانبازانی است که هشت سال در جنگ تحمیلی از این مرز و بوم دفاع کردند و جان خود را فدای این سرزمین کردند و ما مدیون آن‌ ها هستیم.

علیمردانی افزود: امنیت و آرامش امروز ما مرهون خون شهدا و ایثار و فداکاری رزمندگانی است که در هشت سال دفاع از کشور با جانفشانی مانع از تصرف خاک کشور عزیزمان به دست بیگانگان شدند که تجلیل از مقام شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره‌ی آنها از کوچک‌ترین وظایف ماست.

در ادامه‌ی این مراسم از خانواده شهید صفرزاده با اهدای لوح و هدایایی تجلیل و به مقام شامخ آن شهید بزرگوار ادای احترام شد.

 در پایان شرکت کنندگان در این آئین با ادای احترام به مقام شامخ شهدا با آرمان‌های این دلاورمردان تجدید میثاق و بر ادامه راه آن‌ها تاکید کردند.

لازم به ذکر است مداحی ذاکر اهل بیت(س) و اهدای کتاب خاطرات دفاع مقدس به داوطلبان از دیگر برنامه‌های این آیین بود.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *