جمعیت هلال احمر استان قم

شنبه 07 خرداد 1401

دوره آموزش همگانی خانواده آماده در مخاطرات در مسجد حضرت ولیعصر(عج) قم برگزار شد

معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان قم گفت: دوره آموزش همگانی خانواده آماده در مخاطرات در مسجد حضرت ولیعصر(عج) منطقه دروازه ری قم با حضور اعضای خانه هلال و نمازگزاران در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، سید حسن حسینی با اعلام این خبر گفت: دوره آموزش همگانی خانواده آماده در مخاطرات و امداد و کمک‌های اولیه در مسجد حضرت ولیعصر(عج) منطقه دروازه ری قم با حضور 20 نفر از اعضای خانه هلال این مسجد و نمازگزاران در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

 

وی با اشاره به اینکه در این دوره‌ی آموزشی نوجوانان در رده‌ سنی 13 تا 19 سال حضور داشتند، اظهار کرد: دوره آموزش همگانی خانواده آماده در مخاطرات با مربیگری استاد پاسیار از مربیان مجرب این معاونت برگزار و فراگیران با مباحث زلزله، سیل، خانواده آماده در دیگر مخاطرات طبیعی، خونریزی در اندام‌های مختلف، باز کردن راه هوایی و آشنایی با اطفاء حریق آشنا شدند.  

 

وی خاطر نشان کرد: این دوره‌ها به مناسبت ماه مبارک رمضان و ابلاغ دستورالعمل آموزش همگانی جهت آموزش نمازگزاران و اعضای خانه هلال مساجد از سوی دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور و به منظور تقویت پیوند مردم با مساجد برگزار شد.

کلمات کلیدی
admin 0
تهیه کننده:

admin 0

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *